EFFC Senelik Olağan Toplantısı İstanbul'da Gerçekleştirildi


10 Ekim 2023

EFFC senelik olağan toplantısı 28-30 Eylül tarihlerinde TMD ev sahipliğinde İstanbul Point Otel Barbaros’ta gerçekleştirildi.

İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Polonya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti federasyonu  ve Türk Temel Müteahhitleri Derneği temsilcilerinin katıldığı iki günlük toplantı çok yoğun ve verimli geçti.

TMD üyesi firmaların Türkiye’deki faaliyetleri, EFFC üyelerinin  genç geoteknikçilerin kariyerlerine yapacağı katkılar, üye ülkelerin faaliyetleri, çalışma gruplarının sürdürülebilirlik, işçi sağlığı ve güvenliği, kalite kontrol konularındaki çalışmaları, EFFC’nim  düzenlediği ve desteklediği konferansların görüşülüp tartışıldığı iki gün süren senelik olağan toplantı  TMD ve  EFFC üyeleriyle konuklarının katıldığı keyifli bir boğaz gezisi  ile sona erdi.

TMD'de En Yeni

Son Haberler

Tüm Haberler

Filyos Doğal Gaz İşleme Tesisi Geoteknik Tasarım Toplantısı

Filyos Doğal Gaz İşleme Tesisi Geoteknik Tasarım toplantısı 13.12.2023 tarihinde gerçekleştirildi...

Tümünü Gör

19 Ocak 2024

İnşaat Projelerinde Çelik Palplanş Kullanımı ve Yeni Yaklaşımlar Semineri

Seminer 21 Şubat 2024 tarihinde İstanbul Gayrettepe Dedeman Otel’de yapılacaktır

Tümünü Gör

12 Ocak 2024

Jet Grouting Semineri

Tecniwell SRL ve Temel Müteahhitleri Derneği'nin işbirliğinde "JET GROUTING UYGULAMALARINDA YENİ ÇÖZÜMLER” semineri Zemin Teknolojileri AŞ firmasının ev sahipliğinde sektörde faaliyet gösteren firmaların geniş bir katılımıyla 1 Eylülde gerçekleştirilmiştir.

Tümünü Gör

8 Eylül 2023